Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
761 postów 7905 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Ciekawa inicjatywa Konrada Daniela

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeszcze tylko brakuje kogoś takiego jak Zawisza z Kurozwęk, który sformułował by to na obraz i podobieństwo traktatów koszyckich i przedstawił kandydatowi na urząd Prezydenta RP.

 

      Może nie jest to jeszcze dojrzały projekt polityczny. Może to i owo dałoby się poprawić. Jednak jest to już jakiś system artykulacji interesów społecznych. To dobrze, że takie inicjatywy się rodzą.

     Warto zatem zaglądnąć na http://1polska.pl/ aby pomyślec jak powinien wyglądać projekt dojrzały. Mam jedną uwagę. Internauci mają swoje aspiracje, jednak czy ich kandydat te aspiracje chciałby realizować?. Nie traktuję tego jako konkurencję do podobnego projektu http://ukip.pl,  który jest specjalizowany pod wybory do Sejmu RP.

     Jeszcze tylko brakuje kogoś takiego jak Zawisza z Kurozwęk, który sformułował by to na obraz i podobieństwo traktatów koszyckich i przedstawił kandydatowi na urząd Prezydenta RP.

Trzymam za Was. To dobry kierunek, z którego widać KONTRAKT WYBORCZY.

 

KOMENTARZE

 • Bardzo dobra...
  ...inicjatywa.
  Natentychmiast się zarejestrowałem.
  Rozsyłać dalej ludziska.
  Pozdrowił.
 • Super pomysł - dla lubiących czosnek
  Przecież czołówka listy to sam kwiat, mniej lub bardziej zakamuflowanego, syjonizmu, który kieruje się niezmienną zasadą: w lewo, prosto, w prawo, byle do przodu i kręcić geszeft na Polaczkach.

  To nie jest lista reprezentantów Narodu Polskiego, to lista jego zastępców.

  Dariusz Kosiur
 • @ramenes 14:56:26
  Ważne, że to są młodzi ludzie. 18 tyś zarejestrowanych użytkowników po tygodniu robi wrażenie
 • @Rzeczpospolita 15:24:20
  Nie mówię, o obsadzie kadrowej. Mówię o metodzie.
 • @Rzeczpospolita 15:24:20
  Dokładnie.
  Michnik też na początku pisał Prawda, Dobro , Piękno - z dużej litery. A później zawłaszczył kasę na gazetę.
  Hasła są dobre - tylko pytanie, czy będą realizowane.
  Wg mnie to nowa grupa której celem jest blokada zmian.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:02:11
  Jak na wsiowego głupka to wyjątkowo przenikliwa analiza, a pytanie "czy będą realizowane" to prawdziwy cymes.
 • @nikander 15:26:53
  Niestety, też mi się tam niektóre "Michalkiewicze" nie podobają.
  Ale jak Pan powiedział, metoda genialna i warta rozpropagowania.
  Przynajmniej jedna trzecia Narodu ma stały dostęp do sieci, a będzie przybywać. Warto Tą drogę zagospodarować.

  A sama strona skonstruowana bardzo przejrzyście.
  Chociaż "bajzel" w postulatach.

  Pozdrowił
 • @ramenes 16:33:40
  Autorzy z tego "bajzlu" chyba zdają sobie sprawę, bo zawiesili portal i o tym komunikują. Będą musieli coś z tym zrobić i o to chodzi. Tak dochodzi się do dobrego rozwiązania.

  Co do osób tam występujących i darujmy sobie komentarze.
 • @ nikander
  Ten błękitny krawat to jak Gwiazda Davida wypisana na czole! Jest to symbol lojalności.

  Więcej symptomów tutaj: http://zdzich.neon24.pl/post/118379,idealny-syjonista-na-wspolpracownika
 • @Zdzich 16:55:35
  Zapraszam zatem na http://ukip.pl/
 • @nikander 17:00:47
  .
  Prawo logiczne i postulaty można pokojowo wdrożyć w Polsce, ale tylko w równowadze czwór władzy:

  1. Najwyższa Władza
  2. Władza Ustawodawcza
  3. Władza Wykonawcza
  4. Władza Sądownicza

  http://m.neon24.pl/f88297ebfc42ec4e16b2fa36148c6ca4,2,0.jpg
  Polska Demokracja Kwantowa
 • @nikander 17:00:47
  Dziekuje za zaproszenie. Postaram sie skonfrontowac przekaz UKIP'u w porownaniu z paroma opracowaniami na ten temat, ktore napisalem w tej dziedzinie (po angielsku). 
  Czy blisko jestescie naukom Nawigatorów Jutra?
 • @Autor
  Ja z Konradem mam problem od samego początku. Niby ma dobrą wolę i czyste serce, czym nadrabia brak wiedzy. Niby? Nie wiem do końca co o nim myśleć :( Inicjatywa zapewne chwalebna, ale co ma prezydent do tych postulatów? Populizmem mi zajeżdża.. Ponadto "kandydaci" jakoś nie wpisują mi się w postulaty, a zgłaszanie osób niepopierających głównych postulatów to kompletny odjazd.

  Reasumując; idea dobra, ale wykonanie, wykonawca i promowani mocno podejrzani. Konrad nie jest aż tak głupi.. widzę tu niestety drugie dno..
  Jakoś czosnkiem zaśmierdziało.. od wszystkiego.. :(
  Może jestem nie kumaty, ale niech mi ktoś powie, co może prezydent w kwestii postulatów (jak najbardziej słusznych)????

  Jak by wstawić tam Cichopek i na pejsie rozpropagować wśród fanów, to by poparciem zjadła wszystkich razem wziętych :(
 • @nikander 16:23:27
  Ja na pierdołę, to nawet panu składnie idzie pisanie różnych głupot.
 • WPS
  Panie Józefie,

  Żydki mam nadzieję przedobrzyli, bo uznali Polaków za ostatnich kretynów wpatrzonych jedynie w telewizję i internet i posiadających świadomość telewizyjno-serialową.

  Najpierw wyskoczyli z panią Ogórek, która jest lalką Barbie z rozumkiem jak Calineczka. Ci od PR wymyślili sobie ( a Miller wyszedł w tym kontekście na zupełnego wała akceptując to), że jak Polki kochają seriale, a Polacy słodkie blond kretynki, to wystarczy, że Barbie wyrecytuje katalog "bolączek" Polaków i zrobi dziubka, i jeżeli doda do tego swe doświadczenia "aktorsko" serialowe, to będzie atrakcyjną i obiecującą kandydatka na prezydentę.
  Bo jak teraz każdy w serialu może zgrać profesora, detektywa, generała, kardiochirurga, dewelopera, to czemu nie miałby zagrać prezydenta, a jeszcze lepiej prezydentę. Koszmar smaku i himalaje głupoty politycznej. To wyjdzie bokiem Millerowi, już może chłop kłaść się do trumny:))

  A teraz ten ranking "reprezentantów i liderów".

  Przecież jak zauważył już Dariusz Kosiur, to pachnie czosnkiem, że aż skręca. Wśród pierwszej 20stki 2 może 3 Polaków.

  Jeden mechanizm rankingowy zaproponował miesiąc wcześniej p. St. Tymiński ( tzn. kto zbierze więcej kasy, ten ma większa zdolność wyborczą... ha, ha). Tworzenie funduszu wyborczego, to oczywista konieczność, ale wskazany w zdaniu wcześniej "łąńcuch kwalifikacyjny, to prawdziwe nieporozumienie)

  Drugi mechanizm rankingowy zaproponował ( nie wiem czy był to pan daniel, ale niech to będzie on) polega na tym, że im masz więcej lików, tym z ciebie lepszy kandydat. To jest po prostu koszmarnie niedojrzałe rozumowanie. Niektórym się wydaje, że państwem można rządzić( a nawet chcą abyśmy może w to uwierzyli) - przez internet.

  Internet, to niezwykle ważne narzędzie władzy politycznej, ale także dezinformacji i manipulacji. Na pewno nie jest on narzędziem wystarczającej weryfikacji politycznej i przydatności do pełnienia funkcji państwowych.

  A na koniec pozwolę sobie na dobrą radę. W obecnej sytuacji Polski, wszystkim nam nie jest potrzebny ranking "gwiazd ani gwiazdeczek" lecz kadra mądrych, zdeterminowanych ludzi, którzy mieli okazję do udokumentowania swą dotychczasową działalnością i postawą, że mają Polsce do zaproponowania realną perspektywę, ale w oparciu o radykalną zmianę politycznych, gospodarczych i społecznych rozwiązań.

  Potrzeba Polsce drużyny wojowników, za którymi murem staną rzesze pracowitych. przedsiębiorczych i nie pozwalających się ośmieszać i sobą manipulować Polaków, ze wsi, z miasta, z kraju i emigracji.

  Dość błazenady, dość cyru, nawet jeśli nadawany jest via internet.
 • @stanislav 20:45:33
  "Potrzeba Polsce drużyny wojowników, za którymi murem staną rzesze pracowitych. przedsiębiorczych i nie pozwalających się ośmieszać i sobą manipulować Polaków, ze wsi, z miasta, z kraju i emigracji."
  O wojów ciężko, a o tą rzeszę jeszcze ciężej.. Generałów strategów sztabowców filozofów u nas pod dostatkiem.

  Ja tam mogę być nawet zwykłym żołnierzem, pod warunkiem, że chorążowie i generałowie mądrzejsi ode mnie będą.. a z tym jest problem :(
 • @wk..ny 21:32:11
  Niech pan będzie spokojny. Jest paru ludzi mądrych i przeszkolonych, wyższe szarże oficerskie. Młodsze roczniki, nie umoczeni w systemie zła. Ujawnią się już wkrótce i obejmą władzę z naszą, Bóg da, pomocą. Trochę jeszcze tylko cierpliwości.
 • ZNAKOMITY POMYSŁ...
  ... dla gawiedzi, jak w "Tańcu z gwiazdami" , który kandydat nie nagada, nie zatańczy, nie nakłamie, nie napluje na ostatni rząd ( a nie na całą transformację w demokrację kolonialną), nie wytupie (jak szlachta w Panu Tadeuszu), to... każdy wyborca ma go w d...

  Ci zaprezentowani kandydaci od robienia telewizyjnego, czy prasowego widowiska, to niestety kolejne pokolenie "partii wojny" (co opisała A. Raźny), ...... po Michniku, Geremku, Modzelewskim,

  ..."A LUDEK GŁUPI TO KUPI" - jak mawia Jacek Kurski.

  Pozdrawiam Mających Odwagę Myśleć Samodzielnie
 • @mecenas 21:04:47
  Chyba dlatego: http://zdzich.neon24.pl/post/118379,idealny-syjonista-na-wspolpracownika

  Potraktował administrację NEon'u jak ... "głupków". :)
 • @Zdzich 20:46:19
  Dzidek,
  jeśli musisz udawać wiszącego na krzyżu, to pamiętaj: nogami w dół, nie odwrotnie, bo już wystarczająco we łbie ci się miesza.
  A twojemu Bogu współczuję, że za owieczkę ma takiego jak ty bydlaka.
 • @night rat 21:30:04
  Proszę: Anna Grodzka - będziesz miał dwa w jednym, czyli prezydenta i pierwszą damę za jednym zamachem, przy okazji wyjdzie ci tanie państwo Tuska.

  "To nie polskie" - bo i ma takie być, bo nie dotyczy Polaków.
 • Zabawne.
  A wy nie wiecie że Konrad Daniel to "freedom", w swoim czasie intensywnie tutaj piszący?
 • @vortex 00:33:32
  Nota bene, jak kilka razy bez krępacji i szacunku dla nowego autoryteta ośmieszyłem jego bajeczki, to jako prawdziwy wolnościowiec nie bawił się w żadną tam szermierkę na argumenty, tylko mnie zbanował.
 • @ japoniec, rzeczpospolita
  W mentalności każdego potencjalnego mordercy, jak Beria, Hitler, Piotrowski, Wojtas, Kosiur, itp. siedzi niesamowita pożądliwość do rządzenia. Są to osobnicy bradzo niebezpieczni dla otoczenia!
 • @Zdzich 01:22:13
  Chałupe ci namierzyli :)
  http://img.wiocha.pl/images/a/3/a3ff7c870531a151168557409ac8cf6f.jpg
 • @stanislav 20:45:33
  Z tymi kandydatami to rzecz jasna jest ustawka. Z góry wiadomo, że ma wygrać jaśnie panujący Komoruski, stąd tak błazeńskie kandydatury jak Ogórek czy Duda.
 • @Wszyscy Poważni i Niepoważni
  Kto pamięta moje tu nawalanki z blogerem @freedom, ten może być zdziwiony, że napisałem notkę w ciepłych barwach. Jednak w przeciwieństwie do nas starych pryków, ma on jeszcze zdolność elastycznego podejścia do rzeczywistości. To co nam nie udało się, czyli wykorzystanie interaktywności internetu wykorzystał. Lepiej, czy gorzej to kwestia gustu. Przecież było wiadomo, że ich pierwszy projekt w którym to postulaty sobie a kandydaci sobie był projektem pokracznym.
  Nie wiem, czy pan Konrad Daniel życzył sobie abym napisał te notkę. Nie wiem, czy ja czytał. Wiem jedno i tu jestem absolutnie pewny. Sięgnął po tę wspaniałą cechę internetu jaką jest interaktywność. Ludzie tego chcą i to przyciąga. Taki portal ich dowartościowuje, bo mogą zagłosować i coś albo kogoś zgłosić.

  Moja próba zrobienia czegoś podobnego na http://ukip.pl z partią ludzi po przejściach nie powiodła się i też musiałem wziąć na klatę sporo komentarzy o "prawdziwym" rodowodzie tego pomysłu.

  Wszedłem dzisiaj na ten portal i widzę na czerwono:
  "...
  Uwaga! Do końca stycznia lista reprezentantów będzie porządkowana. Zostaną na niej tylko osoby, które SAME SIĘ ZGŁOSIŁY i popierają tę inicjatywę jednoczenia się wokół wspólnych celów (np. postulat o największym poparciu).
  To nie ma być "lista naszych życzeń" tylko rzeczywista lista "naszych reprezentantów" a więc osób aktywnie popierających i reprezentujących inicjatywę zjednoczenia ludzi świadomych tego, co się w Polsce dzieje. Wszyscy dobrzy ludzie są mile widziani na liście reprezentantów - ale to musi być ich decyzja, że chcą się włączyć w tę inicjatywę. ZAPRASZAM!
  (Przepraszam za to chwilowe zamieszanie - sam je wywołałem dając "zły przykład" w dniu startu tej strony (szczegóły tutaj). Mea culpa. Teraz muszę to naprawić. Dziękuję za zrozumienie. Konrad Daniel)
  ..."

  Widzę że robią, popełniają błędy i starają się je naprawiać. My natomiast stoimy jak te sztachety w płocie i pomysły każdego są "najlepszejsze".

  Panowie. Bierzemy do młodych w d... i może to i dobrze.
 • @Zdzich 01:22:13
  Nie wiem jak Beria i Hitler, bo ich już nie ma, ale my żyjący szczerze ubolewamy, że przeoczyliśmy taką kreaturę.

  Dzidek, zrób wszystkim przyjemność - sobie także - i powieś się sam, tak jak lubisz, na krzyżu.
  Możesz załączyć krótki liścik z podpisem:

  Cierpię dla milionów.

  Dzidek Judasz
 • @ Rzeczpospolita Kosiura
  Straciłeś okazję. Zrobili to za ciebie inni: Beria, Hitler, Hess, Josef Różanski, ...
  Jesteś potencjalnym mordercą, Kosiur.
  Lepiej powieś się sam, zanim doprowadzisz do tragedii wielu osób.
  Masz tylko jednego konkurenta: Wojtas.
 • @Rzeczpospolita 15:24:20
  Zgadza się.
 • @partyzant 00:06:47
  Zgadza się partyzancie.
 • Daniel - kolejny Kukiz
  Za panem Konradem Danielem stoi kasa biznesmenów z gdańskiego Kolibra.
  Tego samego Kolibra, którym obsadzane były jedynki Kukizowi.
  I to tyle w kwestii 'ciekawej' propozycji Konrada Daniela.
  Widać, że pan Kamycki nie trzyma ręki na pulsie współczesnych koligacji politycznych.
  A pisanie bzdur - tak szacownemu człowiekowi nie przystoi.
  Sławomir Dul
 • @Rzeczpospolita 15:24:20
  Cóż dodać. Masz rację, za KD stoją gdańscy biznesmeni z "Kolibra'
 • @nikander 15:25:35
  Ale pitolisz. Konrad Daniel zrobił pierwsze spotkanie członków w realu.
  Byłem na tym spotkaniu. Na 6 tys. zarejestrowanych 1Polska, przybyło około 35 osób.
  To tak jak ze Stonogą. 2 miliony polubień na fejsie, a przy urnie wyborczej 0,001%

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031