Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
761 postów 7905 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Bo „Najlepsi z gojów zasługują na śmierć”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ja tu niewinny jestem, ja tylko powtarzam słowa amerykańskiego historyka Dawida Duke.

     Dziś kolejna rocznica i możemy spodziewać się kolejnego przemówienia niejakiego Jarosława. Wielu ludzi zastanawia się, co ten człowieczek chce przez to osiągnąć. Zastanawiam się i ja.

     Przecież w Polsce nie było większych problemów z powszechną świadomością o sprawcach zbrodni katyńskiej. Wciskana nam przez oficjalną propagandę bajeczka nijak kupy się nie trzymała i można było ją jedynie tłumaczyć okolicznościami. Te okoliczności były bardziej skomplikowane nim się nam powszechnie wydaje. Inaczej nijak nie można by wytłumaczyć milczenia „zachodu”. Przecież wiedzieli…

Czego obawiał się zachód?

     Zachód obawiał się śledztwa w sprawie mordu katyńskiego chyba jeszcze bardziej niż Rosjanie. Było przecież sprawą naturalną, że nie skończyłoby się na wskazaniu państwa, że dociekliwość sędziów (i opinii społecznej) poszłaby trochę dalej. Pod lupę poszłaby, niebawem, NKWD, jej kadry i inspiracje ideowe. Mogłoby śmierdzieć, mogłoby bardzo śmierdzieć.

     Wynalezione przez angielskiego generała Horatio Kitchenera obozy koncentracyjne, podczas wojny burskiej, zostały w ZSSR znacząco udoskonalone. W gułagach nie więziono żydów a cały nadzór z nich to właśnie się składał. Jeśli macie jakieś wątpliwości – dlaczego?, to posłuchajcie amerykańskiego historyka Dawida Duke i dotrwajcie do 16-tej minuty.

https://www.youtube.com/watch?v=4mvfRFGM3TE&feature=youtu.be&t=1030

       Ktoś powiedział, że najohydniejsze zbrodnie to takie, które „są Bogu miłe”. Doznaliśmy takich zbrodni. Były to powstania hajdamackie na Ukrainie, kiedy to w cerkwiach spisy (podstawową broń kozaków) poświęcano. Było, gdy podczas rzezi wołyńskiej święconą wodą siekiery i noże kropiono. Daleki jestem od jednostronnego traktowania tych aktów. Polska też popełniła wiele grzechów nie uznając aspiracji politycznych i religijnych tego narodu. To bardziej skomplikowana sprawa. Tragedia zaczyna się wtedy, gdy za zbrodnią stoi religia a w przypadku Katynia, niewątpliwie, od tego wątku uciec nie byłoby sposobu.

      Lepiej było za zbrodnię obarczyć Niemców i solidarnie iść w zaparte. Jednak stało się. Jelcyn przyznał, że zrobiło to państwo wtedy nazywane ZSSR i chyba wszyscy na wschodzie i zachodzie byliby zadowoleni gdyby tak zostało. Winien Stalin i nikt mu w tym nie pomagał. Jednak, gdy Putin zebrał się na odwagę i publicznie stwierdził „Z wami żydami bez bata nie ujedzie” sprawy zaczęły się komplikować. W Rosji zaczęła narastać świadomość prawdy o tym kto – tak naprawdę – mordował i kogo – tak naprawdę – mordowano. Ta świadomość dotknęła także Polaków, i to było tym najgorszym, co żydów talmudycznych  nad Wisłą (i nie tylko) mogło spotkać.

     Syjonistyczna propaganda robi wszystko, aby zbrodnią katyńska obarczyć etnicznych Rosjan. Słowianie będą się mordowali nawzajem i nie trzeba będzie brudzić sobie rąk. 

No to teraz odpowiem na pytanie: jak długo PiS porządzi?

      Tak długo jak długo Kaczyński z Macierewiczem będą szczuli etnicznych Polaków na etnicznych Rosjan. Polak ma wierzyć w to, że zbrodni dokonała jakaś nieboszczka ZSSR a nie w 100% zażydzona NKWD. Jeśli zatem czujesz się etnicznym Polakiem katolikiem, to żądaj, aby na lekcjach religii nie robiono tajemnicy z tego jak traktowani są goje w talmudzie rabinicznym. Ja zacytuję amerykańskiego historyka Dawida Duke: „Najlepsi z gojów zasługują na śmierć”.

Jak przyjdą po mnie nad ranem, to będę się tłumaczył, że to nie ja, że tylko zacytowałem... Niewiele mi to pomoże, ale...

KOMENTARZE

 • @Autor
  nie bez przyczyny napisano w piśmie:
  "każdy dobry uczynek musi zostać przykładnie ukarany!"

  na przeszkodzie jakiemukolwiek zbliżeniu z Rosją leży "Smoleńsk". Starannie zadbano, by leżał tam, gdzie leży.

  więcej: http://att.neon24.pl/post/130948,smolenski-tryptyk


  pozdrawiam
 • @Andrzej Tokarski 10:46:00
  Przejrzałem, ale postawiłem w kolejce do wnikliwego przeczytania.

  Pozdrawiam
 • @nikander 16:49:17
  ...oczywiście 5* za postawioną tezę
 • Dobrze napisane...
  ...pora, aby Polacy przejrzeli na oczy i sami sprawdzili kto tak naprawdę w Katyniu mordował naszych oficerów...
  ...na szczęście przysłuchuję się młodym ludziom...jestem pozytywnie zaskoczony, bo nie łykają tej antyrosyjskiej propagandy i nie łykają "sojuszników amerykańskich" i ich "pokojowych misji"...sam robię ile mogę, aby młodemu pokoleniu przetłumaczyć, że rządzą cały czas bez przerwy pookragłostołe żydowskie pociotki i że od wojny nie było dane rządzić prawdziwym Polakom...pozdrawiam
 • @Andrzej Tokarski 10:46:00
  W jakim pismie?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031