Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
760 postów 7926 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Łże jak PKB

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli z czego cieszą się okupanci Polski i Rumunii.

 

     Otrzymaliśmy już odpowiedź na interpelację nr 15635 poseł Agnieszki Ścigaj. Mamy jasność sprawy. Miłościwie nam panujący nie życzą sobie, aby w Polsce powstawały związki gospodarcze o integracji produktowej. Jeszcze by powstały tutaj jakieś silne marki i moglibyśmy zerwać się z łańcuchów dostaw. To co jeszcze nam pozwalają to produkcja śrubek w najniższej z możliwych cenie. Broń Boże abyśmy to w kraju poskładali i sprzedawali jako złożone wyroby finalne. Co to, to nie…

     Przecież jest dobrze. Mamy wzrost PKB na poziomie 4,6% i powinniśmy się cieszyć oraz dziękować miłościwie nam panującym, że tak wspaniale nas prowadzą ku świetlanej przyszłości.

     Rumunia ma wzrost PKB na poziomie 8,8%. Tam to dopiero powinni piać z zachwytu.

     Przejdę jednak do parametru ekonomicznego, którym nikt się nie chwali a – powiedziałbym – że jest skrzętnie ukrywany. Tym parametrem jest udział płac w PKB.

     W Polsce wynosi on 48% przy średniej unijnej 55,4%. Można by powiedzieć, że nie jest źle gdyby nie fakt, że te udziały w krajach starej unii liczone są według Eurostatu czyli nie zawierają dochodów kapitałowych do których zalicza się przedsiębiorców prowadzących samodzielną działalność gospodarczą. Na ogół przedsiębiorcy zarabiają lepiej od ich pracowników więc dlaczegóż by tego wskaźnika trochę w Polsce nie „dosłodzić”. Oczywiście nasza władza na użytek bydełka wyborczego podkręca ten parametr, bo przecież durny naród to kupi. Jest gorzej. W rzeczywistości jest to około 37% przy średniej unijnej 54%.

      Z jeszcze większą troską o morale narodu ukrywa się fakt, że ten udział zmniejszył się od 1995 roku o 8,9% według danych „podkreconych” i o jakieś 10% według danych rzeczywistych. Tego przecież bydełku wyborczemu ujawniać nie wolno, bo mogliby dojść do wniosku: a po jaką kuźwę myśmy ten przewrót solidarnościowy robili.

      Jeśli te nasze wskaźniki zestawimy z danymi dla Rumunii to zauważymy pewną prawidłowość. U nich przy wzroście o 8,8% udział płac w PKB od 1995 roku spadł aż o 15,7%. Co z tego mają Rumuni? - a gówno…

     Ten żydowski patent na okradanie Polaków - i nie tylko - tłumaczyłem na tym portalu już setki razy, ale chyba za mało. Zrozum więc:

 1. Wzrost produkcji w firmach-córkach zagranicznych koncernów nie jest czymś czym powinniśmy się cieszyć. Zysk i możliwości zwiększania płac ma tylko wytwórca końcowy. On przejmuje zarówno dochód jak i wpływy budżetowe. O to, aby tu nie zaszły jakieś istotne zmiany dba Wicepremier Morawiecki i wszyscy od kogo ma władzę. Inaczej droga do wielostronnych umów wspólnie kontrolowanych stałaby w Polsce otworem. Pisałem o tym: https://youtu.be/dDUbLCG-Zo8
 2. W kraju skazanym na kreację pieniądza dłużnego jest idiotyzmem zwiększanie jakiejkolwiek produkcji. Naród z tego nic nie ma a wręcz przeciwnie. Przy występującej u nas luce popytowej (głodzie monetarnym szacowanym na około 300 mld zł) na wykupienie każdego wzrostu PKB musimy zaciągnąć kredyt!!!!!. 4,5% od 1 800 mld zł daje 81mld zł rocznie. Od tych wykreowanych z powietrza pożyczek jeszcze zapłacimy lichwę. To są te pieniądze, które obniżają udział naszych płac w PKB. Nie szukaj innego wytłumaczenia, i nie wierz naszym uznanym ekonomicznym autorytetom, że może być inaczej. Im za łgarstwo się płaci.

 

Tak więc dalej całujmy w 500+ pewnego kurdupla z Żoliborza jeśli nie potrafimy ani myśleć ani liczyć.

 

A co mają powiedzieć Rumuni? A może oni też już mają swojego nikandra...

 

 

KOMENTARZE

 • Nie po to żeśmy oddali Kapitalizmowi Globalistycznemu ze swoimi firmami matkami, córkami, ciotkami i pociotkami itd, naszą...
  PRZESTRZEŃ GOSPODARCZĄ, by teraz okupant dzielił się z bydłem, łupami...
 • NIestety...
  teraz taką mamy demokrację. W sumie nie wiem co to za demokracja:
  https://rafzen.files.wordpress.com/2016/01/andrzej-zoll.jpg?w=620
 • Tajemnica tego, dlaczego PiS trafia do najniżej wykształconego społeczeństwa jest ich propaganda
  Nie dawno komentatorka AgnieszkaS rzuciła tezę, że Tusk chciał sprzedać PLL LOT, a za PiS PLL LOT rozkwita. Decyzja o leasingu samolotów Dreamliner nastąpiła za rządów PO-PSL, pierwszy z 8 otrzymaliśmu pod koniec 2012 roku.
  Podobnie mamy z ministrem Adamczykiem, który chwalił się, że umową na odcinek Via Baltica, po 4,5 mln euro za 1 km, podczas, gdy średnia za PO-PSL zgodnie z min. Adamczykiem, to 14.2. Pierwsze kłamstwo, bo GDDKiA podaje, że 9,6 mln euro. Ekspresówkę na trasie Radom - Kielce budują po 7,8 mln euro za kilometr. W obwodnicy Krakowa za 23,5 mln euro.
  Oni nie kłamią tylko gdy śpią, tylko, że by ich kłamstwa wykazywać to niestety trzeba mieć wiedzę, a tę każdy z nas ma tylko w zakresie zawodowym.
 • @Jan Paweł 12:26:30
  Panie Janie Pawle,
  nie wszystko, co jest IIIŻydo-RP/Polin jest winą syjonistycznej żydowskiej V kolumny w Polsce.

  Proszę przemyśleć poniższe:

  2003r. kard. J.Glemp: „Wierzę, że taka jest wola Boża, że Bóg chce, abyśmy weszli do wspólnej Europy. Byłoby źle, gdyby tak się nie stało. Wierzę, że to jest Boży zamysł.”.
  Już po dziewięciu latach było widać, że Bóg kardynała Glempa, ale także Bóg śp. abp „Życińskiego” i św. Jana Pawła II, abp H.Muszyńskiego i innych – no, a jaki to Kościół ? -, wspierał „wejście” Unii Europejskiej do Polski w celu deprawacji społeczeństwa, niszczenia gospodarki kraju, relatywizacji zasad wiary, ekumenizacji, itp. wymysłów anty-Kościoła. To wszystko w myśl sławnego już zdania JPII wypowiedzianego w 1978r.: „Nie lękajcie się”, które wzmocnił w 1991r. mówiąc „Polska ma przed sobą wielką europejską przyszłość”.

  I dalej:

  Czy warto bronić Kościoła, którego hierarchowie jednemu syjoniście wyśpiewywali Bogurodzicę w czasie uroczystości z okazji objęcia urzędu prezydenta w 2010r., a drugiego, bardziej radykalnego syjonistę chowali w wawelskiej krypcie?

  Czy warto bronić Kościoła, którego hierarchowie nawołują do udziału w wyborach władz, a więc do udzielenia politycznej legitymacji syjonistycznym kolaborantom Międzynarodowego Żyda?

  Czy można bronić Kościoła, którego duchowni błogosławią wojskowym misjom polskich żołnierzy w Iraku, w Afganistanie, w interesie terrorystycznej polityki Międzynarodowego Żyda z Waszyngtonu?

  Czy można bronić Kościoła, którego Episkopat udzielił duchowego wsparcia żydo-rebelii na Ukrainie?

  Czy można bronić Kościoła, który głosi: "antysemityzm jest grzechem", "nacjonalizm jest herezją i zaprzeczeniem patriotyzmu"?

  Czy można bronić Kościoła, który swoją finansową potęgę (konkordatowe zapisy o finansowaniu Kościoła przez państwo, czyli przez podatników) buduje na łupieniu ciemiężonego narodu?
 • 5* ............. Rządy syjonistycznych bandytów prowadzą do tragedii
  .
  Rządy syjonistycznych bandytów prowadzą do tragedii – https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/07/17/rzady-syjonistycznych-bandytow-prowadza-do-tragedii/
 • Autorze
  Eurostat też łże? Świetny wynik Polski! Jesteśmy w czołówce UE pod względem wzrostu rzeczywistego dochodu do dyspozycji gospodarstw domowych. Czy gospodarka upadnie, a Polska pogrążą się w finansowym kryzysie? Tak miałoby to wyglądać, gdybyśmy posłuchali jedynie wypowiedzi polityków opozycji. Tymczasem kolejne informacje poświadczają, że mamy się naprawdę dobrze! Na podstawie danych Eurostatu możemy zobaczyć, jak w porównaniu do 2008 r. przedstawia się rzeczywisty dochód do dyspozycji gospodarstw domowych brutto. Polska osiąga ponad 20 proc. na plusie! Polska w czołówce - na 2gim miejscu - wśród krajów UE pod względem wzrostu rzeczywistego dochodu do dyspozycji gospodarstw domowych podaje na Twitterze europoseł Jacek Saryusz-Wolski.


  https://pbs.twimg.com/media/DP-BW5xWsAAe057.jpg
 • @kula Lis 67 14:37:29
  Proszę cię, nie siej tu propagandy, której zupełnie nie rozumiesz. To jest właśnie ta papka dla "narodu głupiego". Ty naprawdę tylko przeklejasz, co ci tam wrzucą, bez żadnej analizy.

  Postaraj się zrozumieć co to "rzeczywisty dochód do dyspozycji gospodarstw domowych". To suma wszystkich dochodów, w tym socjalnych, więc i 500+

  Wpompowano w gospodarstwa domowe brane kredyt 500+ to ten dochód musiał gwałtownie wzrosnąć. Dziś Polska jest drugim po Łotwie najszybciej zadłużającym się krajem w UE i to mimo dobrej koniunktury w Europie.
 • @Zawisza Niebieski 15:10:59
  Ciebie useful idiots nawet nahajka niczego nie nauczy.
 • @kula Lis 67 15:32:30
  Tylko tyle ci zostało, możesz sobie napisać dwa słowa po angielsku.

  Tym wpisem dałeś dokładnie przykład, że nie albo nie masz pojęcia co przeklejasz albo po prostu jesteś zwykłą tubą propagandzistów czyli trollem. Raz po raz dajesz ciała. Naprawdę tego nie rozumiesz?
 • Autor
  Polska ma zalozone podwojne chomato.W zasadzie, gdy pragnie normalnie funkcjonowac musi sie zadluzac aby wyrownac ilosc pieniadza potrzebnego w tranzakcjach kupna-sprzedazy-jest to chomato instytucji finansowych.
  Do tego dochodza dochody innych bankow komercyjnych i ograniczenia instytucjonalne Unii.Niektore kraje radza sobie np. Niemcy,Francja lupiac inne ,mniejsze panstwa ktore nie maja rozbudowanego systemu finansowego i bankow komercyjnych i w ten sposob wyrownujac sobie straty wynikajace z ograniczen MFW.
 • @Zawisza Niebieski 15:43:30
  Cała prawda o żydowskim złodzieju eurokibucniku o szczurzym ryju Aaronie Langmanie alias Januszu Lewandowskim  http://gazetabaltycka.pl/promowane/amber-gold-i-wszystkie-inne-glosne-afery-to-przy-tym-nic


  Rabowanie Polski część 1/2/3

  Janusz Lewandowski (żyd Aaron Langman). Geniusz destrukcji i grabieży polskiego majątku narodowego. Materiał dla osób chcących zasięgnąć podstawowej wiedzy ze sposobu grabieży majątku narodowego i destrukcji finansów państwa po 89 roku, przez wszystkie dotychczasowe partie polityczne znane młodszym jako PO, PSL, SLD, PiS, Nowoczesna (druga odsłona bandyctwa), Nowa Lewica itp... Przypominam, że los naszego kraju leży w waszych rękach szanowna młodzieży. Teraz macie 15,16,17 i więcej latek, a do następnych wyborów osiągniecie już możliwość głosowania i wyrażania swoich ideałów. Pamiętajcie, że tylko Polska Narodowa jest wstanie utrzymać nasz kraj w rękach prawdziwych Polaków i patriotów. O te naszą polską ziemie nasi dziadowie oddawali swoje życie w walce o wolną Polskę !!! Nigdy nie wolno wam o tym zapomnieć. Nie wolno wam się dać sprzedać kolorowej telewizji siejącej dezinformacje i lewackiemu zwyrodnieniu społeczeństwa.


  Czołem Wielkiej Polsce!

  https://drive.google.com/file/d/0B6nvUVODXBWxMXJBRVE3UFVjNlk/view


  https://plus.google.com/+RobertJ%C3%B3zefKUCHARYCZK76/posts/95Qc5nNNd3W  Ps... O chazarskim złodziejskim szczurze Langmanie alias Lewandowskim nawet przedszkolaki wiedzą, że to największy szkodnik III RP a w "nagrodę" został Europarlamentarzystą i pluje na Polskę. Oto cytat z wypowiedzi chazarskiego złodziejskiego szczura Langmana alias Lewandowskiego: "Polacy nie muszą mieć kapitału wystarczy, że będą żyli z pracy rąk". Przy okazji Amerykanie po zakupie zakładów papierniczych w Kwidzyniu stwierdzili, że już nigdy w życiu nie dokonają tak doskonałego interesu jak ten zakup. Ten żydowski szczur powinien wisieć lub na palu po staropolsku osadzony a nie tylko jego portret na wieszaku. W Chinach dostałby karę śmierci, a za nabój zapłaciłaby rodzina a on poszedłby na części zamienne. Dlaczego ten żydowski szczur i "handlarz" majątkiem Polski jeszcze nie otrzymał jeszcze zarzutów prokuratorskich za zniszczenie gospodarki podczas tzw. "reprywatyzacji" czytać powszechnego złodziejstwa, a w rzeczywistości okradzeniu i rozgrabieniu majątku narodowego ? Dlaczego nie ma procedury odwołania takiego szubrawcy oczerniającego i działającego świadomie na szkodę państwa które ponoć ma reprezentować ? Czyżby nadal obowiązywał układ: "wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych" ? Janusz Lewandowski alias Aaron Langman - syn sekretarza KW PZPR w Lublinie niech zacznie swoją karierę od początku. Od uczciwego zdania matury w II LO im. Jana Zamoyskiego w Lublinie. Żyją świadkowie tego przekrętu. Za czasów okupacji niemieckiej czy sowieckiej po wojnie, do takich tzw. "polaków" jak Lewandowski alias Aaron Langman, Budka, Szetyna czy Tusk, etc.. przychodzili smutni panowie w długich płaszczach pod którymi mieli broń odczytywali krótki wyrok w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej i walili z broni krótkiej prosto w łeb! Może by przywrócić jakże ten piękny obyczaj we współczesnej Polsce? Co wy na to? Każda próba zrzucenia żydowskiego jarzma to "faszyzm"…Eurokibucnik chazarski żyd o szczurzym ryju Aaron Langman vel Lewandowski na forum eurokibucu. Za ile promili wartości ten chazarski eurokibucnik najpierw sprzeniewierzył polskie skarby narodowe ?! Dopóki Polacy nie rozliczą chazarskich eurokibucników i różne sprzedajne mendy, nie osadzą ich w więzieniach, nie zażądają zwrotów wszystkiego tego, co sprzeniewierzyli tak długo oni nam jeszcze będą bruździć i pluć w twarz. Te ohydne typy tak mają ! To "pracownik naukowy" koszykarskiego, amerykańskiego Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale transportu. Jaki "naukowiec" taki i Program Powszechnej Prywatyzacji - wyłącznie dla Dzieci Najeźdźców ze Wschodu i dla mniej licznych Dzieci SS-manów i Gestapowców, którzy w 1944/45 przewerbowali się do UB. "O porażce Programu Powszechnej Prywatyzacji – nazywanego "najdroższą porażką III RP" – można by napisać książkę. W skrócie chodziło o to, że każdy uprawniony obywatel otrzymał powszechne świadectwo udziałowe, które mógł zbyć lub zamienić na akcje jednego z 15 utworzonych narodowych funduszy inwestycyjnych (NFI). Skończyło się tym, że na PPP najbardziej skorzystały firmy zarządzające NFI, a ponad 500 największych polskich firm oddano w prywatne ręce w niejasnych okolicznościach. "To nie była porażka prywatyzacyjna lecz świadomie i z premedytacją przygotowana przez pomiot chazarski Lewandowskiego, Bieleckiego i Balcerowicza na kanwie założeń żydów Sachsa i Sorosa, grabież majątku narodowego. Z mapy polskiej zniknęły w 80% zakłady przemysłowe zatrudniające powyżej 2000 osób ( w momencie prywatyzacji było ich 2886 --- ile z nich przetrwało???). Prawie wszystkie zniknęły które zatrudniały do 300 osób a było ich około 10000. Zakładano, że około 40% zakładów nie miało racji bytu ze względu na niską jakość produkcji i ukierunkowaną pod wschodniego sąsiada z RWPG. Gdyby w/w wymienieni czuli się gospodarzami to w znakomitej większości można było dokonać sensownej restrukturyzacji. Zamiast wsparcia technologicznego, finansowego, zarządzającego czynionego przez NFI zakłady zostały rozkradzione. To co zafundowano i uczynione nam Polakom winno skutkować tym iż wymieniona trójca i wszyscy oszuści prywatyzacyjni zamiast na salonach resztę życia powinni spędzić za kratami. Na deweloperce w Gdańsku ten złodziejski szczur chazarski Langman alias Lewandowski także zarobił, czyli ludzi zostawił bez mieszkań i pieniędzy. Żyją jeszcze ludzie pamiętający "prywatyzację" krakowskich spółek KrakChemia i Techma przeprowadzoną przez Lewandowskiego z udziałem tamtejszych biznesmenów, przy wydatnej pomocy krakowskich sądów jak chodzi o konsekwencje tej szemranej operacji, a właściwie ich brak. Lewandowski został uniewinniony w długoletnim procesie z powodu..."braku wiedzy i kwalifikacji pozwalającej na prywatyzację spółek".(sic!) https://www.wprost.pl/155847/Janusz-Lewandowski-uniewinniony. Niestety w naszym kraju niestety i za tego rządu nie reaguje się na zdrady narodowe, opluwania, łamanie prawa /mam na myśli wszystkich wichrzycieli,awanturników na ulicach, zadymiarzy na wiecach np Kijowski, któremu pod nosem rządu zbiera się pieniądze by mógł dalej nabijać słupki PiSowi. Inni alimenciarze choć nie wszyscy już mają wezwania od prokuratury albo spłacają dług albo więzienie, mini złodzieje zasiedlają więzienia, a grube ryby choć mają zarzuty korupstwa, oszustwa, wyłudzeń, siedzą sobie spokojnie i jeszcze urzędują pobierając sowite wynagrodzenie. Nieuczciwi sędziowie, prezesi włodarze miast/ nazwiska są wszystkim znane od dawna/, adwokaci byli i obecni politycy, oni nigdy nie poniosą konsekwencji za swoje czyny możecie być pewni wszyscy na 100% bo i oni o tym wiedzą dlatego bezkarnie łamią prawo. Jak kupuję dom z runku wtórnego to po pierwsze wyrzucam wszystko co zbędne, szkodliwe i niebezpieczne, a potem dopiero zaczynam urządzać po nowemu, a nasz np zwierzchnik przyjął wszystko co stare nie zdrowe i nawet niebezpieczne i z nimi urządził swój dom, a tak być nie powinno. Niby w naszym kraju niby lepiej a jednak wszystko po staremu. Oto trzech "wielkich ekonomistów" czytaj Polaku chazarskich złodziei i tumanów na smyczy żydów Sascha i Sorosa "polskich" końca XX wieku: Aaron Bucholtz alias Leszek Balcerowicz - pracownik naukowy Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu - Leninizmu przy Komitecie Centralnym Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, Jan Krzysztof Blumefeld alias Bielecki - absolwent UG, wozak w Lasach Państwowych (jeździł Starem , wywożąc drewno z lasu), Aaron Langman alias Janusz Lewandowski - "szanowany" przez studentów doktorant z Wydziału Transportu UG (uniwersytetu w gruncie rzeczy koszykarskiego, jak na amerykańskiej prowincji i czerwonego jak kremlowska gwiazda CCCP). Same chazarskie tuzy ekonomii światowej - aż dziw, że nagrody Nobla nie dostali. Jednym z ich kolegów był chyba jeden z dyrektorów Polskich Linii Oceanicznych i później Coca Cola w Polsce i kumpelą żona (?) właściciela niewielkiej wtedy firmy instalacji elektrycznych Mega cóś tam .......... PLO właściwie "zatonęły" (160 statków) Coca Colę w Gdyni zamknęli, Krak-Chem "sprywatyzowali" i w Łodzi Bistonę, firmy z PPP ukradli ........Chazarski złodziej szczur Aaron Langman alias J. Lewandowski, taki sam pomiot Aaron Bucholtz alas L. Balcerowicz, później Tusk ze swoją świtą urządzili sobie z Polski i jej majątku prywatny folwark. Byle się nażreć. Myślenie o dobrze funkcjonującym państwie było im obce, co znakomicie pokazuje ich dzisiejsza postawa. Pchanie się do władzy (przez szwaboparcha Tuska) i ataki na Polskę z Brukseli to dowód na to, że dalej jest co kraść - na co ten chazarski szczur Aron Langman alias Lewandowski ma chrapkę. Ludzi takich jak oni powinno się sądzić za działanie na szkodę kraju i surowo karać czyli wieszać lub przed plutonem egzekucyjnym stawiać.
 • @Rzeczpospolita 13:44:54
  Szanowny Panie Dariuszu, nie mogę się z Panem nie zgodzić. Także kiedyś nie mogłem dojść do ładu z tym, dlaczego hierarchowie Kościoła RK pchali nas do tego satanistycznego szamba zwanego Europą, która juz dawno rozprawiła się z tzw wartościami uniwersalnymi, zwanymi w Kościele RK Dekalogiem. Przecież ci hierarchowie mieli kontakty z hierarchami Kościoła RK na tym dzikim Zachodzie i widzieli do czego nas pchają...
  Panie Dariuszu... też nie mogę tego pojąć...
  Tym nie mniej, moja naprawdę głęboka Wiara, nakazuje mi bronić Nauk Jezusa Chrystusa, które są zdeponowane w Jego Kościele...
  A ci hierarchowie, to nie wiem, czy im pomoże czy pomogło, mianowanie ich świętymi, przez innych hierarchów tu na Ziemi.
  Oni podobno lecą na sam przepastny dół piekieł, które naprawdę istnieją. Pozdrawiam serdecznie
 • @kula Lis 67 17:48:38
  Znów wchodzisz we wklejki, zupełnie nie związane z tematem tekstu. Zatkał cię dowód na to, że głosisz chwałę niszczycieli Polski? Dziś przestępstwo kumoterstwa jest prawem. Znany z PRL "dyrektor przywieziony w teczce" staje się normą.

  No cóż, szkodniki żrą równo Tadeusz R. nasz najdroższy patriota z samych ministerstw prawie 100 mln się nażarł. Zarobki PiSiewiczów, przywiezionych w teczkach jak za głębokiego PRL (pamiętasz może Bareję? "Mój mąż z zawodu jest dyrektorem"). Żony, matki, ciotki, pociotki, bez wykształcenia, bez wiedzy na lukratywnych stanowiskach. Magister, pani Wolfgangowa, wraz z dublerami o konstytucji stanowi. Konstytucja podeptana. Adrian zastanawia się, czy odważyć się nadal być Andrzejem, czy wrócić do przedpokoju, w pozycji Adriana? Misiewicz, ekspert wojskowy z doświadczeniem dowodzenia batalionem moździerzy aptekarskich, znów przy Izzaku się kręci. Lasy i dziko żyjącą zwierzynę niszczy szkodnik lasów Polski, niejaki Szyszko. Dzięki Waszczowi, Polska już tylko z San Escobar silny front w Europie utrzymuje.
  Przed plutonem egzekucyjnym należałoby postawić wielu wrogów Polski. Tylko, gdybyśmy to zrobili, trzeba by nowy rząd poszukiwać. Bo ten by "poległ" pod ścianą.

  Ale mówiąc twoim językiem ja tam czekam aż Wojsko Polskie uwolni się od Izaaka Singera, znanego miłośnika młodych niedoświadczonych chłopców, destruktora armii, przyjaciela lobbystów amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego, zaprzańca i wielokrotnego kłamcy smoleńskiego, targowiczanina, co nam obce wojska do kraju ściągnął. Bo to największy szkodnik naszego kraju z nadania Tadeusza R.. A potem poczekam, aż na śmietnik historii wyjedzie Kalkstein vel. TV Balbina wraz z jego "zdradzieckimi mordami". Piękny język? Co?

  Wszędzie "żyd", strach wyjść na ulicę, bo tam "żyd" na pewno do ciebie z karabinu z zakrzywioną lufą zza ściany czeka. Z pewnością zrozumiały dla ciebie i podobnych tobie wklejaczy, którzy nawet nie potrafią zrozumieć co wklejają.
 • Autor ma świetą rację.
  W sumie to normalne zjawisko w świecie Globalnych bandytów.
  Polska za sprawą Solidaruchów oraz KK z JPII oraz lokalnych V kolumn żydowskiej i banderowskiej na czele została podbita przez globalną mafię żydowską a krócej przez globalnych bandytów.
  Zakłamane media żydowskie oraz politycy na służbie wrogiej Polsce globalnej mafii, to podbicie nazywają z upodobaniem "wyzwoleniem".

  Globalni bandyci podbili Polskę by Polacy pracowali dla nich , na ich bogactwa ... Mechanizmów dojenia Polski zainstalowano wiele... bardzo wiele (systemowa lichwa, zniszczenie Polskiego przemysłu, przejęcie rynków zbytu, niewolnicza siła robocza...wykorzystywanie polskiego mięsa armatniego w zbrodniczych wojnach, niszczenie elit narodu, drastyczne obniżenie poziomu edukacji, zniszczenie systemu ochrony zdrowia..wasalny konkordat...)
  Chyba wszystkie zmiany systemowe były dobrze pomyślane jako zmiany anty Polskie (reformy Balcerowicza, Buzka i ich ekip).

  To skala zdrady narodowej na skalę nieznaną w historii Polski.
 • @kula Lis 67 15:32:30
  Założę się że "kula" to żydowski troll.
 • @AgnieszkaS 20:14:33
  Irlandia "...to nie jest państwo, które przychodzi jako pierwsze do głowy, kiedy myślimy o głodowych płacach, prawda? I dobrze, bo tam kłopot z bardzo niskimi płacami nie jest tak powszechny. Problem jest za to z drugim czynnikiem, czyli PKB. Pamiętacie, jak rok temu pisaliśmy, że PKB w tym małym wyspiarskim państwie wzrósł w 2015 r.o 26 proc., przebijając wszelkie możliwe prognozy i mrożąc ekonomistów?
  REKLAMA

  Okazało się, że wszystkiemu "winny" jest bardzo korzystny system podatkowy, który skłonił wiele przede wszystkim amerykańskich firm do relokacji swoich głównych siedzib. Dzięki temu wzrost gospodarczy sztucznie, bo jedynie na papierze, eksplodował. Pensje nie miały szans równie szybko wzrosnąć, stąd taki wynik. Choć Dublin jeszcze w 2014 r. odnotował 45,4 proc. udziału wynagrodzeń w PKB, rok później było to już 35,3 proc. Dzięki tym danym możemy dokładnie określić, kiedy zaczął się proces przenoszenia przedsiębiorstw na Zieloną Wyspę..."

  Za: https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/praca/udzial-plac-w-pkb-w-polsce-w-2017-r-pensje-polakow-najnizsze-w-ue/grsr901
 • Autor
  Probujesz wykazac ze Polska biednieje i nawet dlaczego tak sie dzieje-monopol pieniadza lichwiarskiego.
  Moze sprobuje wyjasnic to inaczej.W kazdym kraju istnieje pewien wolumen dobr np. majatek ruchomy,nieruchomosci ,inne dobra oraz uslugi.W danej jednostce czasu ten wolumen przyrasta(pomniejszony o zlomowanie czy niszczenie) i aby umozliwic obrot tymi dobrami potrzeba wiecej jednostek pienieznych bo ich przyrasta.MFW narzucil normy ze aby wprowadzic dodatkowy pieniadz do gospodarki nalezy sie zapozycic w zagranicznych,lichwiarskich bankach i instytucjach finansowych czyli ze przechwytuje wartosc dodatkowej produkcji przez zapozyczanie panstw na lichwiarski odsetek.
  A najwiekszy zysk w tym ukladzie powoduja wojny bo resetuja majatek i kreuja popyt na dodatkowy pieniadz celem odtworzenia majatku.
 • @Oscar 19:05:37
  Nie będę się o to zakładał, choć przysłowie, mądrość narodu mówi, "złodziej najgłośniej krzyczy, łapać złodzieja". Ale, że Kula Lis, to PiS-owski, antypolski troll, to niestety prawda. Bez zastanowienia powiela materiały przygotowane przez reżimowe ośrodki propagandowe Kurskiego i PiS.
  Okrągły Stół to PO-PiS, choć obie partie mocodawców mają różnych. PiS, to Izrael i USA, PO, to zachodnia Europa. Interesy mocodawców PiS na Ukrainie wsparliśmy niezłymi kwotami pieniędzy. Za którą aferę by się nie wziąć, zawsze gdzieś wyjdzie PiS. FOZZ, Ustawy Glapińskiego, Reprywatyzacja Kamienic, wszędzie ludzie Kaczyńskich. Tam gdzie kradną, tam zawsze łapki PO-PiS znajdziesz.
 • @mac 20:42:53
  Za tzw. komuny była realizowana koncepcja bogatego państwa biednych obywateli. Teraz mamy akurat odwrotnie. Mamy balangę na pokładzie, który już został sprzedany. Tylko czekać jak wierzyciel wystawi weksle do wykupu. Nie chciałbym tego momentu dożyć, ale chyba będzie nam dane.
 • Bardzo charakterystyczne rozumienie sprawy
  z dyskusji na Salonie24:
  "...
  Fikandrel
  Nie jest to do końca tak, ciągłe zwiększanie "innowacyjności gospodarki", czyli udział dóbr intelektualnych, produkty internetowe itd itp , zwiększają PKB przy znacznie mniejszym udziale płac w tym PKB. Dodruk pieniądza powiększa problem... . To nie jest problem tylko Polski. Francja i Niemcy, aktywnie działają podatkowo, aby zgarniać sztuczne nadwyżki (pieniędzy które EBC wydrukował). Systemy gospodarcze są znacznie bardziej skomplikowane, i nie da się ich tłumaczyć prymitywnym stwierdzeniem że Żydzi i Niemcy okradają Polaków (prymitywne analizy prowadzą do prymitywnych rozwiązań, zamykanie granic (Korea/komuna/itp...), mordowanie żydów (Niemcy)). Przestrzegam tylko....
  03.12.2017 11:09
  nikander
  Bzdura. Innowacyjna gospodarka też kosztuje. Nie płaci się za machanie łopatą, ale za wysiłek intelektualny za który trzeba także zapłacić. Całą resztę udziału płac w PKB wypełniają zyski kapitałowe i grabież. Tu nie ma co filozofować.
  03.12.2017 12:11
  ..."

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031