Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
761 postów 7905 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Po co nam szczególne stosunki z Izraelem?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rzadko piszę dwie notki dziennie, jednak trudno stać z boku i nie grzmieć.

 

Wspólna” historia była, i musimy po niej posprzątać. Rzytki powinni wiedzieć że:

 • w obszarze prawa - skończyły się przywileje – ponoć – nadane statutem kaliskim: https://pl.wikipedia.org/wiki/Statut_kaliski

 • w bankowości i pieniądzu – skończył się przywilej nadany przez Józefa Piłsudskiego rozporządzeniem z dnia26 października 1926 roku oddający im prawo emisji pieniądza: http://nikander.neon24.pl/post/140727,26-pazdziernika-1926-pierwszy-akt-dramatu

 • w gospodarce – przestaje obowiązywać dyrektywa gospodarcza określona przez Piłsudskiego w wywiadzie udzielonym hrabiemu Skrzyńskiemu: „...a co z gospodarką panie naczelniku? - gospodarka to przecież żydzi, oni się na tym znają, oddajmy im to…

 • zgodny z talmudem kodeks handlowy mogą sobie zabrać. Oddamy go bez żalu.

Dodałbym do tego zakaz wyszynku alkoholu, a żyd jako dobry krawiec, kowal, programista komputerów lub rolnik małorolny wcale by nam nie przeszkadzał.

Wsio!!!

KOMENTARZE

 • @
  No "specjalne stosunki" to ciągle mamy: https://wiadomosci.wp.pl/ksenofobia-w-izraelu-polscy-turysci-zaatakowani-6216076581378177a ,
  ale chyba nie o takie chodziło...

  A jak spalili KUKŁĘ, nawet nie "oryginalnego żytka", to wyrok "polskojęzycznego" sądu.
 • @laurentp 10:50:06
  Na tym właśnie ta "szczególność" polega. Trzeba z tym skończyć. A swoją drogą to po co polscy turyści tam jadą?
 • @nikander 11:04:33
  Prof.Jerzy R. Nowak twierdzi, że Polska nadal jest miejscem w którym żydzi z Izraela zamierzają zlokalizować "nowy Izrael" gdyby stary został "zepchnięty do morza".
 • @kula Lis 67 11:26:01
  To też jest częścią naszych "szczególnych stosunków" z tym pustynnym kraikiem.
 • @nikander 11:29:11
  I teraz nie mówmy o holokauście, ale jak najwięcej o antypolonizmie. Bez owijania w bawełnę, już dosyć tego miłosierdzia!
 • @nikander 11:29:11
  Naukowcy odkryli gen-DNST3 wśród żydów, który zwiększa szanse na schizofrenię, zaburzenia schizoafektywne i depresję maniakalną. Gen ten zwiększa wystąpienia tych zaburzeń psychicznych.
 • @nikander 11:29:11
  A rząd z Morawieckim jak i media w Polsce nadal klękają przed "antysemityzmem". W Izraelu jest ANTYPOLONIZM, na tym są wychowani i tego nie kryją. To antypolonizm powinien być piętnowany przez polskie władze i media.
 • @nikander 11:29:11
  Cała ta sytuacja z ustawa o IPN ma jeden wielki plus. Pokazuje jakich podłych i niestałych sojuszników sobie wybraliśmy. Ukraina-gotowa wbić nóż w plecy, USA- traktują nas jako rynek zbytu swojego szmelcu,Izrael-dla nich liczy się tylko kasa. Jedni i drudzy przeciw Polsce po stronie Izraela.W razie jakiegokolwiek konfliktu na żadnego z nich liczyć nie można. I cieszę się ze prawie wszyscy Polacy to zauważyli, choć niektórzy tego nie przyjmują do wiadomości.
 • nad Polskę nadciągają chmury prowokacyjne
  Musimy zdać sobie sprawę , iż nad Polskę nadciągają chmury prowokacyjne .

  W tej sytuacji należy zachować spokój pokerzysty i nie dać się sprowokować , bo na mojego czuja jakaś gruba prowokacja wisi w powietrzu typu :pogrom . Nie wykluczone przy tym są pomniejsze , dla lepszego efektu, prowokacje. .

  Co w tej sytuacji należy robić ? swoje credo w tej kwestii zawarłem tutaj :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/
 • @detektywmjarzynski 13:53:16
  Nareszcie ktoś mówi, że rząd jest okupacyjny.

  Powinieneś to wywiesić na NEonie, a nie odsyłać do bloga osobnika, który sam powiedział, że jemu wsio ryba czy Polska będzie istniała, czy nie.
 • no cóż
  jesteśmy w stanie wojny i odpowiednio do tej sytuacji trzeba reagować.
  Zostaliśmy jednak bez polskiego dowództwa, więc boję się , że czeka nas rzeź. Tym bardziej , że atak idzie z wielu stron, a wróg nie przebiera w środkach i można być pewnym , że użyje wszelkich mu dostępnych by nas przygnieść kolanem do ziemi. Najgorsze, że atakującym jest hydra o wielu głowach żerująca na wielu organizmach i nawet obcięcie kilku głów zwycięstwa nie przyniesie. Ciemność widzę....
 • @laurentp 10:50:06
  jak Radwańskie w Izraelu zostały wyzwane od katolickich kurew, to polskie władze i media głowę w kubeł wsadziły. Sa teraz konsekwencje włażenie w dupę talmudystom.
 • @zadziwiony 16:20:17
  Pytanie, czy są to władze POLSKIE, czy tylko POLSKOJĘZYCZNE...

  Duduś, mąż i ojciec żydówki, Morawiecki żyd, sam się przyznał...
  Brakuje dalej w Internecie ogólnodostępnej listy tej zarazy we władzach, mediach i finansach Polski. Tak, by każdy Polak wiedział, dla kogo pracuje, komu daje zarobić i kto nim (próbuje) rządzi...
  Sieć jest takim narzędziem, ale sama ta lista się nie zrobi.
 • Autor
  Jak to po co ? Toz sp. Lech Kaczynski zaprzysiagl w Knesecie wieczna przyjazn z Israelem i chyba zrobil to bez porozumienia z suwerenem.
  To zaprzysiezenie wieczystej przyjazni wydaje sie byc czescia "testamentu Lecha Kaczynskiego", ktöry to testament stanowi cos w rodzaju biblii dla obecnie rzadzacych.
 • @Lotna 15:01:49
  Polacy ratowali żydów a w związku z tym mam pytanie: ILU POLAKÓW URATOWALI ŻYDZI ??. Jeżeli ktoś nie wie to odpowiem: ŻADNEGO!!. Żydzi masowo przechodzili na stronę Sowietów. Sporządzali listy Polaków przeznaczone do wywózki na Syberię w tym mojej rodziny, a już w trakcie wojny i w czasach stalinowskich katowali i mordowali Polaków. Jeden tylko Salomon Morel który zwiał do Izraela pod ochronę zamordował 1500 Polaków. Takich Morelów było tysiące!
 • @laurentp 19:21:22 o rodzince męża Rózi Woźniak Thun i cośtam.
  Najlepszy hitlerowiec. W 1940r. Erwein von Thun und Hochenstein został przydzielony w Abwehrze do 800 zb V Regimentu sił specjalnych Brandenburg, mającego prowadzić sabotaż za liniami wroga i zwalczanie partyzantki, ze względu na znajomość czeskiego, słowackiego, polskiego, angielskiego i rosyjskiego. Po ataku Hitlera na ZSRR rekrutował jeńców (przeważnie nacjonalistów ukraińskich i Kozaków) do grup uderzeniowych. Dowodził kompanią w batalionie "Nachtigall", wchodzącą w skład Legionu Ukraińskich Nacjonalistów. Do najbardziej znanych operacji batalionu Thuna należy masakra ludności żydowskiej we Lwowie. W 1943r. Thun został dowódcą Abwehrtrupp 204 przy Abwehrstelle w Rzymie, której zadaniem było rozpoznanie na froncie. Po kapitulacji Włoch w 1944 r. został odkomenderowany do Mediolanu. W listopadzie tego roku powierzono mu zadanie sformowania oddziału specjalnego do zwalczania partyzantki na Słowacji. Komando Thuna w sile 300 ludzi otrzymało nazwę Abwehrgruppe 218 „Edelweiss“. Składało się ze Słowaków, Kozaków, Niemców i mieszkańców Kaukazu. Sam Thun przybrał pseudonim "Benesz" (identyczny z nazwiskiem prezydenta Czech na uchodźctwie). Komando Thuna dokonało wielu zbrodni na Słowacji (m.in. masakry w miejscowości Ostry Grun). Prowadziło operacje przeciwko partyzantom i Żydom. Oddział zabił 300 partyzantów, 600 wziął do niewoli, z czego większość trafiła do obozów koncentracyjnych. Ludzie Thuna aresztowali brytyjskich oficerów z SOE i amerykańskich z OSS, których przerzucono na Słowację dla wsparcia partyzantów. Oficerowie ci zostali potem rozstrzelani w Mauthausen. Erwein Thun w randze majora z końcem wojny dostał się do sowieckiej niewoli i 12 lutego 1946r., na mocy wyroku trybunału wojskowego został rozstrzelany. Tłum. z niemieckiego na podstawie Wikipedia "Erwein von Thun und Hohenstein"
 • @laurentp 19:21:22
  Panie Prezydencie zanim Pan podpiszę ustawę proszę o odpowiedź. Czy wg. nowej ustawy o IPN takim artystom jak Gross będzie można więcej niż pozostałym. A jak tak to czy Polacy będą mogli nakręcić film jak to amerykański najeźdźca napadł razem z radzieckim na III Rzeszę i wymordował niemieckich patriotów?
 • @laurentp 19:21:22
  Polacy, którzy otrzymali medal Sprawiedliwy wśród Narodów Świata powinni przed ambasadą Izraela się zebrać i wrzucić im te wszystkie medale na dziedziniec !!!
 • @laurentp 19:21:22
  prawda jest taka: Co do ustawy 447 w USA: 16 lipca 1960 r., rząd Polski podpisał ze Stanami Zjednoczonymi umowę, zgodnie z którą zobowiązał się zapłacić 40 mln. ówczesnych dolarów amerykańskich (ok 1 miliard na przeliczenie obecne) za całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli USA, zarówno osób fizycznych jak i prawnych z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia, które nastąpiło w Polsce przed dniem podpisania i wejścia tego układu w życie. * Spłata tego zobowiązania przez Polskę następowała w rocznych ratach i została w całości spłacona i 10 stycznia 1981 r. Kopie dokumentu są w Warszawie, Bibliotece Narodowej w Waszyngtonie i w ONZ. Roszczenia żydów z USA i Izraela do Polski to hucpa (fronda.pl, 8.8.2016)

  http://www.fronda.pl/a/roszczenia-zydow-z-usa-i-izraela-do-polski-to-hucpa,73909.html

  Ten fakt jest znany tak USA jak i żydom. Polonia amerykańska też to ujęła w liście do deputowanych protestując przeciwko ustawie 447. Jednak w tej ustawie chodzi o majątek t.zw. bez spadkobierców. To coś innego, żydzi próbują ugryźć to z innej strony. Tłumaczy to Michalkiewicz i chyba Gadowski, jest na YouTube. Teoretycznie ten majątek przeszedł na skarb państwa. Jednak żydzi chcą wyjątku z racji holokaustu-holokitu. Wrabiając nas w holokaust-holokit chcą wzmocnić te żądania i storpedować sprzeciw Polonii.
 • @laurentp 19:21:22
  Adresy do kongresmenów USA, do tych którym nie podobała się ustawa o IPN raphael.dominguez@mail.house.gov; kaylan.koszela@mail.house.gov; marguerite.biagi@mail.house.gov; meghan.mccann@mail.house.gov; abrielle.hart@mail.house.gov; ashley.pennington@mail.house.gov;tamara.edwards@mail.house.gov;dan.maher@mail.house.gov; emery.boyer@mail.house.gov; caitlin.mcbride@mail.house.gov; daniel.tillson@mail.house.gov; ronald.carara@mail.house.gov;justin.ahn@mail.house.gov; katie.weiss@mail.house.gov; alisa.sarkisian@mail.house.gov; eva.hicks@mail.house.gov; kate.barlow@mail.house.gov; darlene.murray@mail.house.gov; janae.cardinali@mail.house.gov; lauren.covintgton@mail.house.gov; kim.fuller@mail.house.gov; maytee.sanz@mail.house.gov; jacob.peterson@mail.house.gov; eliot.harding@mail.house.gov; jacqueline.sanchez@mail.house.gov; emily.saleeby@mail.house.gov; bridget.brennan@mail.house.gov; carrie.kohns@mail.house.gov; brandon.neal@mail.house.gov; lauren.radice@mail.house.gov; nicole.paciello@mail.house.gov; kate.regan@mail.house.gov; eliza.thurston@mail.house.gov; kelly.kotner@mail.house.gov; kelly.zams@mail.house.gov; bambi.yingst@mail.house.gov; bert.johnson@mail.house.gov; tony.presta@mail.house.gov; mimi.rothfus@mail.house.gov; carol.wiest@mail.house.gov; lisa.mcghie@mail.house.gov; alex.rocha@mail.house.gov; jackie.conley@mail.house.gov; gina.foote@mail.house.gov; emily.scheinost@mail.house.gov; tripp.grant@mail.house.gov; elizabeth.hyers@mail.house.gov; ellie.arbeit@mail.house.gov; lauren.mcilvaine@mail.house.gov; TulsiOffice@mail.house.gov; david.oleksak@mail.house.gov;
 • @morgan 21:50:19
  W zasadzie powinienem na napisać "po jasną cholerę" a nie "po co". Wiadomo byłoby o cho chodzi.
 • @kula Lis 67 15:04:11 Jakich artystycznych ? Won z tym ...
  ...nie może być żadnych artystycznych ani innych w TAKIEJ SPRAWIE działań

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031