Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
761 postów 7905 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

BUNT się rodzi, moc truchleje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Grudzień to czas zwycięskich polskich powstań. Poznaniacy coś wiedzą na ten temat i chylę przed nimi czoła.

       Pismo do Posłów i Senatorów o treści jak tutaj: https://www.dropbox.com/s/7l65jo9epmljrll/TK%20-%20do%20pos%C5%82%C3%B3w-V2.pdf?dl=0 wysłaliśmy 3 grudnia. Dużo tego było więc musieliśmy wiadomość pokroić na części. Przyzwoitość nakazywałaby aby pełny miesiąc odczekać zanim podniesiemy raban. Jak dotychczas zareagowała jedna z kompetentnych posłanek PiS i to zareagowała przytomnie.  Nam do wystąpienia do Trybunału Konstytucyjnego potrzeba tych posłów pięćdziesięciu. 

     Jednak zgodnie z zasadą, że "tylko skrzypiące koło dostaje smar", delikatnie postarałem się zaskrzypieć. Wybór kolędy nie jest przypadkowy. Śpiewa się ją tyle ile płuca wydolą. Może dotrze a może ktoś zainspirowany napisze, przyprawiające o drżenie spodni, słowa.

Oto treść wiadomości mailowej wysłana do części Posłów.

 

From:jkwto@poczta.onet.pl

Sent:Monday, December 24, 2018 7:29 AM

To:Elzbieta.Stepien@sejm.pl ; elzbieta.stepien@nowoczesna.org ; Joanna.Augustynowska@sejm.pl ; Krzysztof.Mieszkowski@sejm.pl ; krzysztof.mieszkowski@nowoczesna.org ; Joanna.Scheuring-Wielgus@sejm.pl ; joanna@winwin.org.pl ; pawel.pudlowski@nowoczesna.org ; lubnauer@math.uni.lodz.pl ; joanna@winwin.org.pl ; pawel.pudlowski@nowoczesna.org ; Pawel.Pudlowski@sejm.pl ; Katarzyna.Lubnauer@sejm.pl ; Jerzy.Meysztowicz@sejm.pl ; Witold.Zembaczynski@sejm.pl ; Ewa.Lieder@sejm.pl ; kontakt@ewalieder.pl ; Grzegorz.Furgo@sejm.pl ; grzegorz.furgo@kontakt.gda.pl ; Miroslaw.Suchon@sejm.pl ; msuchon@word.bielsko.pl ; wojciechkaluza@interia.pl ; ryszard.petru@nowoczesna.org ; Ryszard.Petru@sejm.pl ; monika.rosa@nowoczesna.org ; Barbara.Dolniak@sejm.pl ; barbara.dolniak@nowoczesna.org ; Miroslaw.Pampuch@sejm.pl ; Adam.Szlapka@sejm.pl ; adam.szlapka@nowoczesna.org ; Paulina.Hennig-Kloska@sejm.pl ; paulina.hennig-kloska@nowoczesna.org ; Joanna.Schmidt@sejm.pl ; Marek.Rucinski@sejm.pl ; Radoslaw.Lubczyk@sejm.pl ; radek@lubczykdent.pl ; Piotr.Misilo@sejm.pl ; robert.winnicki@sejm.pl

 

 

Subject: Bunt się rodzi, moc truchleje.

 Szanowni Posłowie i Senatorowie

 Świętujcie w błogim spokoju, bo to czas limitowany. Jeśli dalej uważacie, że w sprawie zasygnalizowanej poprzednim mailem nie ma problemu, to Wasz wybór.

 Tymczasem w Polsce:

 - około 5 tyś. obywateli rocznie odbiera sobie życie z powodów ekonomicznych,

 - kolejka zajęć komorniczych objęła już 12 milionów spraw

 - średni czas oczekiwania na zapłatę w gospodarce to 3 miesiące i 24 dni

 - na zatorach płatniczych gospodarka traci około 6,1 % PKB

 Jeśli to wszystko się jeszcze kręci to tylko dzięki:

 - patologii podatkowej,

 - patologicznemu zadłużaniu się przedsiębiorców u swoich partnerów biznesowych odroczonymi płatnościami,

 - transferowi środków od naszych emigrantów ekonomicznych.

 Za bezrefleksyjne od 1997 roku służenie opętańczej doktrynie ekonomicznej i wysługiwanie się międzynarodowej mafii banksterskiej przyjdzie Wam słono zapłacić. Bunt się rodzi, Francja to dopiero początek. Jesteście jedyną grupą w Polsce, która temu problemowi może zapobiec. Gdy przyjdzie czas kaleki, to nikt Was nie będzie pytał czy odróżnialiście suwerenną emisję pieniądza od banksterskiej jego kreacji. Winą będzie to, że powinniście wiedzieć i nie zrobiliście nic.

 

I jak tu życzyć Wam: zdrowych i wesołych…

 

Na własną odpowiedzialność i związane z tym ryzyko.

Józef Kamycki

 

Że co, że zakłócam świąteczny nastrój? A kiedy to posłowie mają czas aby pocztę odebrać? Grudzień to pora zwycięskich polskich powstań. Poznaniacy coś wiedzą na ten temat i chylę przed nimi czoła.

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Ja tam Panu życzę wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń, dużo zdrowia i oczywiście zawsze pełnej sakiewki - suwerennych złotówek :-)

  Ukłony

  5*
 • @Jasiek 13:49:35
  Ja też życzę Panu zdrowych, wesołych i spędzonych wśród najbliższych Świat Bożego Narodzenia. Takie same życzenia kieruje do wszystkich, których jeszcze nie zanudziłem swoimi notkami.

  Pozdrawiam
 • Wesołych Świąt
  Zdrowia, szczęścia i pokoju życząc, dodam, że mądrość przodków przetrwała w nas i daj Boże w odpowiednim momencie znów ją wykorzystamy.
  Pozdrawiam
  TzW - Wielkopolanin
 • @tańczący z widłami 13:58:10
  Ech zatańczyło by się z ONYMI z widłami. Zatańczyło.
  Tymczasem uszanujmy ten Wigilijny czas.

  Pozdrawiam
 • @nikander 14:20:19
  Oj, szykują się Szczodre Gody, oj, szczodre...

  Ale spokojnych, radosnych i pełnych nadziei lepszego jutra, czego symbolem jest Dzieciątko.
 • @nikander
  JA CIĘ KRĘCĘ!

  A ja napiszę tak po prostu... Jako katolik kpisz sobie nawet ze słów "własnej" kolędy!

  Po prostu... życie! Nic nowego w Państwie... Polskim!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 14:38:18
  I niczego więcej nie zrozumiałeś. Szkoda, albo szkoda gadać.
 • Dobrze wbita igła prawdy.
  I we właściwym czasie, wszak święta to okres zadumy.

  Można powiedzieć że to rodzaj terapii akupunkturą.

  Cały wolny internet jest taką formą nacisku.
  Oni to czytają i w nich się ta prawda akumuluje, obciąża, wyłazi w najróżniejszych momentach...a zwłaszcza gdy trzeba poprzeć kolejny akt zdrady narodowej.

  Ani mają rozterkę... "kasa czy bezpieczeństwo"... bo rozterki "kasa czy sumienie" nigdy nie mieli.

  A fala ciągle narasta .. nabiera energii.. i w którymś momencie uderzy... i zmiecie całe to zaprzedane wrogom Narodu Polskiego robactwo.
 • Autor
  Pokój ludziom dobrej woli. Nie ludziom dobrego chciejstwa, nie ludziom dobrym dobrocią dla złych, nie nieudolnym, zdrajcom, nie figurantom, nie ludzi biernością popierających naszych agresorów...
  Zapewne nie takich życzeń oczekiwali, zapewne liczyli jeżeli nie na lizusowskie, uległe gesty poprawności politycznej, to chociaż na niezaradną słabość.
  Tak. Nie ma wytłumaczenia że nie wiedzieli - powinni wiedzieć.
  Nie ma wytłumaczenia, że nic nie mogli - powinni móc. Jak nie oni to kto ma tu zas...y obowiązek robić to dla Polski co powinno być zrobione i wtedy, kiedy powinno być zrobione.
  Bunt to mało - myślę że tu gniew się rodzi.

  Póki co, to zdrowych i wesołych świąt. - I siły ducha od Nowonarodzonego.
 • @miarka 21:56:59
  Witam
  Tu i o gniew i o bunt chodzi. Jednak słowo "bunt" mniej psuło tytuł tej bardzo polskiej, energetycznej kolędy.
  Pozdrawiam.
 • Raczej potraktowali jak życzenia i nie przeczytali ze zbytku
  Temat emaila to taki nagłówek, rozpoznajemy po nim treść. Czytasz "Bóg się rodzi, moc truchleje" i już dalej nie przeczytali.

  Niezależnie gratuluję wysiłku i próby wpływu. Samemu śledzę wszelkie inicjatywy aby coś zmienić bo widać, że jest chęć w narodzie ale tej chęci jest bardzo mało. W myśl mojej teorii dot zasady ograniczonej energii i percepcji należy bardzo uważnie ww wydatkować. Wydaje mi się obecnie, że możliwy do realizacji jest pomysł zmian możliwości wpływu obywateli na swoich reprezentantów. Mówi o tym Jakubiak ( wiem, dał pieniądze na cmentarz żydowski ) oraz od kilku dni sam wielki Jerzy Zięba.

  Aby ograniczyć prawa emisji pieniądza albo naprawić w tym kraju cokolwiek uważam, że najpierw musimy się przebić do reprezentantów. Mówię o obecnym, przyszłym i każdym następnym Sejmie. Zamieszczam poniżej wypowiedz Zięby. Dosyć długie ale za to sensowne i płomienne wystąpienie:

  https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/2322791784618325/

  oraz do portalu FDR z programem ( obecnie w fazie bardzo niedojżałego wpisu ) : https://www.federacjadlarp.org/program-w-pigulce

  Zarządzajmy też ostrożnie swoją percepcją i energią polityczną:

  https://humainv2.neon24.pl/post/145605,czym-zajmujemy-swoja-polityczna-uwage

  https://humainv2.neon24.pl/post/145686,nocne-polakow-klotnie-czyli-zarzadzanie-percepcja
 • @humainv2 09:54:25
  Dziękuję za uwagę. Poprawiłem trochę tytuł, aby lepiej było wiadomo o czym notka traktuje.

  Pozdrawiam
 • @nikander 10:13:57
  Temat notki jest super. Chodziło mi o temat emaila do posłów :)
 • @humainv2 11:48:44
  W nowym roku, po upływie miesiąca od pierwszego maile uruchomimy zmasowaną akcję przypominania. Bo niestety, ale treści tego maila już nie da się poprawić.
 • @humainv2 09:54:25
  Póki co słyszałem ostatnio sondaż. 86% Polaków jest zadowolonych z przynależności do UE a więc i porządków stąd wynikających. A z tamtego kierunku na suwerenną emisję pieniądza, raczej nie ma co liczyć. Długa droga, ale trzeba wiercić w brzuchach pasibrzuchów, może w końcu zagrożeni wypływającym tłuszczem ockną się.
 • @nikander- Wazne pytanie
  Czy zgodzi sie pan ze stwierdzeniem ze gdyby Rosji udało sie oslonic swym potencjalem jadrowego odstraszania panstwa odchodzace od dolara na zecz innych walut bedzie to koncem USA jako mocarstwa.

  Drugie pytanie, Roman Ka w jednym z wpisow zawarl informacje ze USA codziennie jako konsekwencja operacji walutowych zarabiaja 25 miliardow dolarow w skali globalnej mowi o 0,5 procentowym obciazeniu takich transakcji. czy pania zdaniem sa to wielkosci prawdziwe czy tez zblizone do prawdziwych bo wiadomo ze takie dokladne szcunki sa raczej trudne.Pytanie kieruje do pana jako specjalisty by uzyskac jakis oglad skali zniewolenia Swiata jak i USA przez wladcow pieniadza. W tym rowniez i Polski
 • @jan 15:43:48
  hehehe
  gdyby Rosja założyła "NATO Rosyjskie" z identycznym "5 paragrafem"
  czyli zasadą że atak na jednego członka "NATO R" jest agresją przeciw całemu NATO R".

  Ciekawe co by się porobiło...
  Chyba jednak by było bliżej wojny światowej (NATO kontra NATO R).. niż dalej ...
 • @ Oscar
  Mysle wcale Rosja nie musi zakladac drugiego nato.To ze prubuje odejsc od dolara to takie nato x3 .Bo rzeka tych miliardow nagle zacznie wysychac aprzeciez ich wojny finansuje tym podatkiem caly swiat,..,Kadafi Husejn tez chcieli to zrobic dlatego napisalem o rosyjskiej broni jadrowej gdyby jej nie bylo to wiadomo co by bylo..
 • @jan 15:43:48
  USA jeszcze istnieją, bo ich lotniskowce pilnują dolara jako pieniądza światowego. Nie tylko to. Korzystając z tzw "poluzowania ilościowego największe banki centralne jak FED i EBC "wydrukowały" w ostatnich latach ponad 15 bilionów dolarów i euro i zalewają tym świat. Tak po prostu wyczarowały je z powietrza.
  No to dlaczego nie możemy to robić my?
  Odpowiedź na to pytanie daje pogląd o naszej suwerenności.
 • I nie trzeba było długo czekać
  Bunt się rodzi, moc truchleje
  Budzi się Mocarz nad pany!
  Ogień krzepnie, blask ciemnieje
  Polski Naród to wybrany!

  Wzgardzony, okryty chwałą
  Naród ten, niepokonany.
  Moc ludu Ciałem się stała,
  Rozerwała zła kajdany!

  Podnieś rączkę Boże Dziecię
  Błogosław Ojczyznę miłą.
  Daj nam wiarę, daj nam życie
  By wysprzątać ziemię zgniłą.

  Dość już zbrodni, kłamstwa mowy
  Świata co wciąż krwią brukany!
  Słowo dziś się Ciałem stało
  Jego mocy świat oddany!

  Budźcie się Śpiący Rycerze!!
  Komu wierzysz? W Naród wierzę!


  Ex officio dan w Nowym Targu, ie 25 Xbris A.D. 2018.

  Ryszard Schaeffer

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031