Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
761 postów 7905 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Na Podkarpaciu już szyją żółte kamizelki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na przełomie lutego i marca rozpoczynamy pracę nad świadomością gospodarcza podkarpackich przedsiębiorców i pracodawców.

      Sukcesywnie przesyłamy im materiały pisane o rzytowskich patentach na okradanie Polaków a czasem zdarzy się jakiś bardzo amatorski film edukacyjny. Ten ostatni to trzeba oglądać podgłaśniając głośniki.

https://youtu.be/u98F_LQ0STQ

     Lekkomyślnie dałem słowo, że przed sejmikiem zrobię takich cztery. Ten traktuje o obecnej architekturze monetarnej a ponieważ adresowany jest do ludzi, którym nie obce jest matematyczne myślenie, to liczę na sukces.

     Nigdzie nie jest napisane, że mogą go oglądać tylko przedsiębiorcy podkarpaccy. Zapraszam.

I żeby mi nie było, że muszę ciągle coś po raz setny tłumaczyć.

KOMENTARZE

  • Żółte kamizelki w akcji. Uderzyli tam, gdzie zaboli urzędników.
    W całej Francji zniszczono lub zablokowano ponad 60 proc. fotoradarów. Żółte kamizelki na masową skalę zaczynają niszczyć, lub zaklejać kamery mierzące prędkość. 60% tych urządzeń już nie działa. Początkowo ruch żółtych kamizelek był protestem przeciwko podniesieniu podatków paliwowych. Jego uczestnicy noszą właśnie taki odblaskowe kamizelki, które są obowiązkowe w razie zatrzymania się i kłopotów na drodze. Żółte kamizelki od 9 tygodni demonstrują co weekend na ulicach francuskich miast, ale tez blokują wiele dróg. Ponadto doprowadzają do tego, że otwarte są bramki wjazdowe na autostradach, więc nie trzeba płacić za nie. Jak się okazuje niszczą i blokują oni także kamery i radary mierzące prędkość na drogach i ulicach. W całej Francji zniszczono, 3200 takich urządzeń. Niektóre nie działają, bo są zamalowane czarną farbą, lub zaklejone. 300 kamer jest całkowicie zniszczonych. Koszty jednej wraz zamontowaniem to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy euro. W rozmowie z CNN rzecznik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych powiedział, że nie działa już ponad 60% tych urządzeń. Żółte kamizelki protestują przeciwko nowym przepisom drogowym. Na drogach dwukierunkowych z tylko jednym pasem w każdą stronę ograniczono dopuszczalną prędkość do 90 kilometrów na godzinę. Poprzednio dopuszczalna prędkość wynosiła 100 kilometrów na godzinę. Wprowadzając ograniczenia władze tłumaczyły to względami bezpieczeństwa. Minister spraw wewnętrznych Christophe Castaner prowadzi walkę z żółtymi kamizelkami nie tylko pozwalając na brutalne działania policji, ale także w mediach nazywając ich głupcami. W mediach społecznościowych widziałem głupców niszczących kamery. Tu nie chodzi o pieniądze, ale ludzkie życie powiedział minister. Żółte kamizelki zaś uważają, że to tylko sposób, by zdzierać z ludzi pieniądze za mandaty.---W kraju gdzie dzień wybuchu Rewolucji jest świętem państwowym, chyba powinni być zadowoleni, że ludzie chcą powtórzyć to epokowe wydarzenie. Powinni zacząć od spalenia siedziby masonerii. Czekam kiedy się dobiorą do Guyów i do Franców.
  • @kula Lis 68 11:06:04
    Działają jak niedźwiedź, którego bolą zęby. Zawsze początki są takie. Co dalej?...
  • @nikander 11:17:42
    Teraz uderzają w żydowskie banki, wycofują depozyty.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031