Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
760 postów 7926 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Nowe idzie z południa.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ma silnych na "Karpacką Brygadę"

 

      Wczoraj „Karpacka Brygada” biła się w Krośnie. Siłami „spółki dorazowej” w składzie: Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, Karpackiej Fundacji Rozwoju Społeczno Gospodarczego, Stowarzyszenia „Czyń Dobro, Mimo Wszystko” zostało zorganizowane forum gospodarcze poświęcone i klastrom i prawu dla „wspólnych ustaleń umownych”. Jeszcze nigdy nie było mi dane mówić o karpackiej tradycji „stowarzyszeń do poszczególnych czynności handlowych na wspólny rachunek” do tak szerokiego audytorium i do tak przepełnionej sali.

Był Jurek Wawro, był Piotr Świder. Mnie przyszło powiedzieć coś na temat „Wspólne ustalenia umowne... jako podstawa tworzenia związków gospodarczych o integracji produktowej”. Co nas cieszy. W sukurs przychodzi nam młode pokolenie co widać na załączonym obrazki. Wyjątkowo dobrze zorganizowane i zmotywowane.

"Karpacka Brygada".

Była to pierwsza z zaplanowanych czterech imprez. Następna w sobotę.

Nikt ponoć nie słyszał o "okrętach flagowych społecznej gospodarki rynkowej". No to będzie powiedziane do przedsiębiorców, ludzi wyjątkowo trzeżwo chodzących po ziemi.

Jeśli nie jesteś z Podkarpacia i ciągle tkwisz w rynsztoku liberalnej doktryny gospodarczej - to żałuj. Ciągle jednak możesz wejść na portal Otwartego Lobbingu Obywatelskiego. OTWARTEGO - POWTARZAM!!!

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031